SZKOLENIE WIDEO

Kilka kroków do perfekcyjnej ścieżki dźwiękowej w projektach wideo.

za chwilę poznasz jak możesz tego dokonać

w Adobe Premiere oraz Audition.

Kwestia ścieżki dźwiękowej często pomijana jest przez osoby, które zajmują się montażem wideo. Niechlubnie przyznam się, że ja też należałem do tych osób... za długo.

Należy tutaj głośno wspomnieć o tym, że zła ścieżka popsuje nawet najlepsze dzieło filmowe. Sprawa wygląda tak, że dla odbiorcy dźwięk jest niesamowicie ważny.

Przeszkodą do "dzieła idealnego" jest poznanie odpowiednich technik zapanowania nad ścieżką dźwiękową, a to na początku nie jest łatwe. Wymaga to szczególnie doświadczenia odnośnie dźwięku w filmie aby poznać możliwości, które pomogą wykonać udźwiękowienie w sposób jak najlepszy.

Wiele osób uczy się nowych efektów wideo, zapominając o tym, że dźwięk to nierozłączny partner wizji. 

Edycja ścieżki dźwiękowej nie jest łatwa, wiem to z własnego doświadczenia, bowiem błądziłem na początku. Aby uzyskać efekt końcowy taki jaki chciałem musiałem wykonać wiele operacji za pomocą prób i błędów.

Po kilku latach już wiem, że ścieżka audio, a raczej praca nad nią nie jest już taka straszna. W zasadzie wystarczy poznać kilka operacji, które pozwolą na edycję na wyższym pułapie.

Bez wątpienia, każdego dnia chciałem aby moje projekty były coraz lepsze. Ścieżka dźwiękowa kulała bardzo więc postanowiłem przezstudiować temat audio bardzo mocno. Chciałem aby projekty wideo były z równie dobrą ścieżką dźwiękową.

Na przeszkodzie jednak pojawiła się słaba bazy wiedzy z której mógłbym zacząć naukę. W momencie gdy już dotarłem do wartościowych treści okazało się, że aby edytować ścieżkę dźwiękową poprawnie należy wykonać co najmniej kilkadziesiąt operacji na ścieżkach audio aby "wyczuć temat". Mało kto tym chciał się dzielić, bądź po prostu twierdził, że nie jest to istotne. A jest, i to chyba najbardziej. Sama wiedza dotycząca tego jak coś wykonać ma się nijak bez praktyki.

Jak przyszło rozwiązanie? Otóż niełatwo. Nabyłem nieco wiedzy o ścieżce dżwiękowej w Adobe Premiere i Audition. Dodałem do tego kilkaset roboczogodzin i mogę teraz powiedzieć, że znam przepis na prawidłowe audio w projektach wideo. Wiem również jakie dane są potrzebne aby nauczyć amatora zapanować nad ścieżką audio bo pamiętam jakich danych mi brakowało i co mnie najbardziej irytowało.

Przygotowałem dla Ciebie kurs, który nauczy Cię edytować ścieżkę audio w Adobe Premiere oraz Adobe Audition na jeszcze wyższym poziomie. Nauczysz się kilku ciekawych efektów aby tworzyć jezcze lepsze projekty wideo dla siebie bądź dla klientów. Kilka lekcji, bogatych we wskazówki pozwoli Ci tworzyć kompletne projekty wideo z równie dobrą ścieżką dźwiękową.

Spis lekcji:

  • Normalizacja nagrań czy jednakowa głośność nagrań
  • Efekt rozmowy telefonicznej
  • Głośniejszy wokal
  • Mieszanie piosenek audio
  • Poprawa głosu lektora
  • Usuwanie wiatru
  • Odszumianie w Adobe Audition
  • Odszumianie w Adobe Premiere
  • Edycja audio pod dialog
  • DeClipper – Usuwanie mocnych brzmień, trzasków


Ile kosztuje to szkolenie? Na początku myślałem o dość wysokiej cenie ponieważ lekcje są bardzo praktyczne, a nauka tego co Ci przekazuje dużo mnie kosztowała, chodzi głównie o czas. Początkową cenę jaką chciałem tutaj dać to 57 złotych. Przemyślałem to jednak i zdecydowałem, że byłaby ona zbyt duża, a mi chodzi o to abyś wykonywał swoje projekty wideo jeszcze lepsze. Cenę ostatecznie ustaliłem na kwotę 27 złotych.
Podejmij najlepszą decyzję dla siebie. Jeżeli chcesz tworzyć lepsze projekty wideo to inwestycja 27 złotych wydaję się być trafną decyzją. Kosztuje to niewiele, a wiele możesz zyskać.

Cena obowiązuje do odwołania bądź po zakupie 50 sztuk szkolenia. Po przekroczeniu tego progu cena będzie rosła.

 Jak zawsze masz do wyboru dwa warianty.

1. Zakup szkolenia, który pozwoli Ci w szybki sposób opanować to, do czego ja dochodziłem dziesiątkami godzin. Za niewielką opłatą dowiesz się w jaki sposób w Adobe Premiere PRO i Adobe Audition zapanować nad ścieżką audio aby dodatkowo podnosiła efekt końcowy Twoich projektów.

2. Wyłączenie tej strony i szukanie w czeluściach internetu technik na własną rękę, które być może i nauczą Cię pewnych edycji ale nie przekażą Ci praktycznej wiedzy oraz nie wytłumaczą Ci pewnych zagadnień, które pozwolą na swobobną edycję i udźwiękowienie filmów.

Wybór wydaje się prosty ale wciąż zależy od tylko od Ciebie.

Czy 27 złotych to duży wydatek aby poznać kilka ciekawych tricków?


Dostęp do szkolenia otrzymasz automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty przez system bezpiecznych płatności internetowych.

Copyright WideoNinja 2016 (c) All Rights Reserved

Promocja na szkolenie może wkrótce się zakończyć.

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.