Czy wiesz skąd pobierać darmowe materiały wideo, animacje, dodatki do swoich projektów?

* Tysiące plików czeka na Ciebie abyś użył ich w swoich filmach *

Jak wiadomo ciekawy teledysk, klip to często zmieniające się kadry naszego projektu. Kiedyś przeczytałem, że aby zaciekawić widza kadry muszą się zmieniać średnio co 3 do 5 sekund.

Skąd wziąć tak wiele klipów wideo?

Niekiedy chcemy przedstawić ciekawie historię ale brakuje nam plików, które przekażą to co proganiemy.

Nie zawsze mamy możliwość nagrania tematycznych kadrów. 

Nie zawsze również jest to opłacalne skoro można pobrać darmowe klipy nawet do komercyjnych projektów.

Cóż, żeby nie było tak pięknie to w sieci jest też sporo źródeł tematycznych klipów za które trzeba zapłacić. Co gorsze niektóre darmowe miejsce wcale nie są takie darmowe. Raz pobrało mi 97 dolarów mimo, że konto było okraszone krzykliwymi napisami "free".

Aby wyselekcjonować warte polecenia serwisy musiałem poświęcić wiele czasu, słono zapłacić.

Aktualnie nie mam probemu z doborem tematycznych kadrów dzięki "złotej liście" darmowych serwisów, sprawdzonych serwisów.

Owe strony wiele razy ratowały mi sytuację kiedy nie miałem żadnych swoich tematycznych kadrów, a były one konieczne. Są przydatne mi do tej pory!

Co postanowiłem?

Chcę się podzielić z Tobą sprawdzonymi źródłami darmowych klipów, które z pewnością przydadzą Ci się do Twoich projektów. Serwisy z setkami, nawet tysiącami klipów, które warto użyć we własnych projektach.

Ile by Ci zajęło szukanie i selekcja owych źródeł? Myślę, że przy dobrych chęciach byłby to jeden dzień. Ty je możesz poznać w ciągu 30 minut.

Co Tobie to da?

  • W zasadzie pierwszy argument to czas, który zaoszczędzisz.
  • Idąc dalej w końcu będziesz tworzyć ciekawe projekty, dynamiczne projekty z różnorodnymi kadrami.
  • Poznasz sprawdzone źródła, serwisy, które są w pełni darmowe.

 

Ile by Cię to kosztowało?

W zasadzie większość drobnych przysług w Polsce często rozlicza się za przysłowiową flaszkę czyli około 30 złotych. Czy to dużo? Chyba nie, skoro za tą cenę poznasz darmowe serwisy oraz oszczędzisz swój cenny czas.

Ale dobra, nie jestem aż taki zły :) 

Cena nagrania wideo pokazującego darmowe serwisy z klipami to uwaga, jedynie 17 złotych!

 

Kup teraz nagranie za jedyne 17 złotych.

Jak widzisz cena jest bardzo promocyjna i nie ukrywam, że będę ją zwiększał tak jak mam to w swoim zwyczaju. 17 złotych, które zainwestujesz zwrócą Ci się już przy pierwszym pobraniu darmowego klipu, mnie natomiast bogactwa nie przyniesie bo to nie o to chodzi.

Chcę abyś miał łatwiej niż ja miałem, może wydaję się to dziwne ale ja też chcę dać coś innym od siebie.

To niesamowita droga na skróty, która otworzy Ci wizję na możliwość wzbogacenia własnych projektów wideo. Widzowie nie lubią nudnych teledysków, tematyczne klipy pomogą Ci w uniknięciu nudy w projektach.

Copyright 2016 - WIDEONINJA

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.