Chcesz wzbogacić swoje nagranie o wyszukane ścieżki audio oraz efekty dźwiękowe?

Za chwilę możesz poznać rozwiązanie tego problemu.

Na początku swojej przygody z edycją wideo pomijałem kwestia dźwięku, co jak może już wiesz z moich opowieści było błędem. 

Gdy już uświadomiłem sobie, że dźwięk w filmie jest również ważny co obraz postanowiłem poszukać ciekawych dodatków dźwiękowych do swoich produkcji.

Niestety w siecie istnieje wiele źródeł takich plików, ale większość z nich jest płatna - nawet jeśli piszą, że są bezpłatne. To właśnie najgorsze zło internetu, że próbują "wyłudzić" od Ciebie pieniądze na niewiedzy.

Po kilku miesiącach poszukiwań, oczywiście nie w dzień w dzień ale co jakiś czas budowałem swoją bazę serwisów, które oferują darmowe pobieranie podkładów, piosenek i efektów dźwiękowych. I są to na prawdę darmowe serwisy.

Postanowiłem podzielić się z Tobą bazą serwisów z której sam korzystam.

Dodatkowo omówiłem na co warto zwracać uwagę podczas wykorzystania plików z danego serwisu.

Teraz bez problemu możesz wbogacić swoje nagrania o efekty dźwiękowe czy też podkłady audio, które idealnie wkomponowują się do Twojego projektu wideo, a dodatkowo nie musisz wnosić żadnych opłat za nagrania.

Za ile sprzedam moje "chomikowane" zbiory audio, a raczej odnośniki wraz z omówieniem gdzie będziesz mógł sam dobrać odpowiednie pliki audio?

Za jedyne 17 złotych, możesz stać się posiadaczem nagrania wideo, w którym omawiam skąd możesz czerpać pliki audio. 

Płatności obsługuje serwis bezpiecznych płatności internetowych dzięki czemu dostęp otrzymasz automatycznie po opłaceniu.


Copyright WideoNinja 2016 (c) All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.